Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies.

Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

MASSADA NATURAL THERAPY
  • FAST AND PROFOUND TENSING TREATMENT
  • FAST AND PROFOUND TENSING TREATMENT

FAST AND PROFOUND TENSING TREATMENT

275,00 zł
Brutto

Ampułki uelastyczniające 10x3 mL

Ampułki są pełne naturalnych składników aktywnych zawierających aminokwasy, pierwiastki śladowe i witaminy, które stymulują syntezę kolagenu typu IV i wypełniają zmarszczki. Rezultatem jest bardziej zwarta, gładsza skóra.

MMAS-FAST&PROF
Nowy

Zabieg ujędrniający na twarz z natychmiastowym efektem, który dzięki mikrofluidyzacji głęboko redukuje zmarszczki i oznaki starzenia się skóry, zapewniając jej nieskazitelny wygląd. Efekt ujędrnienia sprawia, że skóra natychmiast staje się gładsza, aksamitna i rozświetlona. Ampułki są pełne naturalnych składników aktywnych zawierających aminokwasy, pierwiastki śladowe i witaminy, które stymulują syntezę kolagenu typu IV i wypełniają zmarszczki. Rezultatem jest bardziej zwarta, gładsza skóra.

Składniki aktywne:

Proso, owies, aminokwasy, pierwiastki śladowe, wąkrotka azjatycka, rozmaryn, perły.

Sposób użycia:

Nakładaj rano po uprzednim oczyszczeniu twarzy, delikatnymi okrężnymi ruchami w górę i pozostaw na 3 minuty. Następnie nałóż codzienny krem nawilżający.

Pojemność: 10 x 3 ml